niedziela, 20 listopada 2011

Na powitanie

Pomysł na scrapbooking pojawił się już dawno temu, a pierwsze kartki powędrowały do swoich odbiorców już dobre 10 lat temu. Jednak w internecie dopiero w tamtym roku natknęłam się przypadkiem na scrapkowego bloga, tym sposobem uruchomiając samo nakręcającą się machinę. Dzięki podglądaniu prac innych scraperek nauczyłam się nowych technik, udoskonaliłam dotychczasowe umiejętności oraz straciłam fortunę na wszelkiego rodzaju "przydasie" w specjalistycznych sklepach ;-)

Za namową i pod wpływem sugestii kilku osób postanowiłam upublicznić nieco moje prace. Ponieważ swoje dokonania zaczęłam udokumentowywać dopiero od niedawna, jednocześnie zwracam się do wszystkich, którzy otrzymali ode mnie karteczki o obfotografowanie ich i przysłanie fotek na adres eires@op.pl , tego co się uchowało przez te lata i nie trafiło podczas wiosennych porządków na makulaturę;-) Chętnie sięgnę pamięcią w zamierzchłe początki a Was zapraszam do podglądania aktualnych wytworów.

PS. A TUTAJ jeden z wielu powodów, dla których postanowiłam się pochwalić swoimi wytworami.
Z powodu kalibru gatunkowego nagrody, czuję się wręcz w obowiązku o tym Was poinformować;-)

3 komentarze:

  1. Gosza? Nie wiedziałam, że Ty też karteczkujesz - dobrze wiedzieć, bo u Dorotki to przeciez nie wszystko moge zamawiac;) Caluski wielkie:*

    OdpowiedzUsuń
  2. Teresko, w razie gdyby jej moce przerobowe odmówiły posłuszeństwa - zapraszam, w innym przypadku nie będę jej Cię podbierać;)

    OdpowiedzUsuń
  3. Widzę, że nasze początki były bardzo podobne, też kartkuję od ok 10 lat, na scrapbooking trafiłam rok przed założeniem bloga, a mój pierwszy wpis jest z listopada 2011 :) Pozdrawiam.

    OdpowiedzUsuń