sobota, 1 grudnia 2012

Mroźne kolory

To tytuł pierwszego wyzwania 13 @rts. Kolory lubię, ale kojarzyły mi się raczej z kartkami dla dzieci, niż z typowo zimowymi pracami. Postanowiłam jednak pójść tropem, do którego nawiązywał tytuł i wyobraziłam sobie różowo-błękitne niebo o świcie, w mroźny, śnieżny poranek. I tak powstało tło kartki inspirowane tym kursem Lakuny. A że wyzwanie u Ayeedy, to ośmieliło mnie trochę, aby użyć pasty strukturalnej, która tu udaje śnieg ;-) Nie wiem czy to widać na zdjęciach, ale całość skrzy się i błyszczy sowicie obsypana brokatem. Dlatego zgłaszam ją również na wyzwanie "Niech zaiskrzy" 123 scrapuj Ty.


A tu paleta kolorystyczna wyzwania, prace można zgłaszać do jutra.


A Was przekonują takie kolory na świątecznych pracach?:)

14 komentarzy:

 1. Śliczności :) Twoja karteczka idealnie wpasowuje się w paletę na wyzwanie 13arts! Dziękuję za udział w zabawie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Praca wyszła prześliczna, na pewno nie dziecięca. Elegancka i mroźna. Cieszę się przy okazji niezmiernie, że kursik na tło przydał się przy tworzeniu takiej piękności :)
  Dziękuję za udział w wyzwaniu 13arts. Lakuna.

  OdpowiedzUsuń
 3. :) Świetna kartka! Fantastycznie, że się odważyłaś dodać nieco "śniegu", bo efekt jest świetny! Bardzo mi się podoba tło. Dziękuję za udział w wyzwaniu 13 arts:)

  OdpowiedzUsuń
 4. no no no :) naprawdę ładnie wygląda

  OdpowiedzUsuń
 5. Dziękuję za komentarz. Dodałam Cię do obserwowanych, więc na pewno do każdego nowego posta zajrzę. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 6. Dziękujemy za udział w wyzwaniu na blogu 123 Scrapuj Ty! Praca niesamowita, pasta strukturalna u mnie sie marnuje, chyba podobnie ją wykorzystam ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Prześliczna, zmrożona karteczka:)

  OdpowiedzUsuń
 8. różowo-błękitne niebo o świcie, w mroźny, śnieżny poranek - jakie to romantyczne... :) Piękna kartka i wspaniale ujęty temat.

  OdpowiedzUsuń
 9. Tło ma w sobie coś magicznego, a cała kartka jest świetna!

  OdpowiedzUsuń