czwartek, 26 stycznia 2012

Retro

Nie jestem urodzoną bloggerką, dlatego też nie w mojej naturze codzienne aktualizacje bloga;-)
Poza tym to, co powstaje w ciągu tygodnia, ma szanse zostać sfotografowane dopiero w weekend, z powodu ciemności, jakie rano i po południu panują za oknem. I dlatego takie długie przerwy w aktualizacjach.
To tytułem wstępu. A nawiązując do tytułu - urodzinowa kartka w stylu retro.
Uwielbiam klimat retro, od wiktoriańskich koronek począwszy, po pin-upowe panienki, no po prostu kocham wintydż i już!:) Myślę, że jeszcze wiele powstanie w tym klimacie:) Na szczęście retro uwielbia również jubilatka, dla której urodzinowa kartka.


Główna ozdoba kartki to tag, jego sposób mocowania ćwiekiem podpatrzyłam u Enczy. Ona jest dla mnie niedoścignionym wzorem, po prostu nie mogę się napatrzeć:)


A tu widać jaka "puchata" i przestrzenna jest kartka.Dodam tylko, że szyld u góry kartki jest tylko tłem do naklejonego nań napisu, którego nie zdążyłam już sfotografować:)

PS. A jednak udało mi się zrobić zdjęcie kartki, już przytwierdzonej do tablicy korkowej:)
1 komentarz:

  1. Ładne, ładne. A będziesz o mnie pamiętała w dniu urodzin :>? hihi, jak to ja pamietałam o Twoich urodzinach. Ale narzucam na siebie termin, że do swoich urodzin wyrobię się ze zrobieniem karteczki urodzinowej (zaległej) dla Ciebie...:))

    OdpowiedzUsuń