niedziela, 17 marca 2013

Urodzinowo

Dziś urodziny obchodzi moja siostra craftująca pod nickiem kartisticzki. Z tej okazji kartka urodzinowa.
W stylu clean&simple. Kartka w zamyśle jest uzupełnieniem innego projektu, który wciąż "się robi", niestety nie zdążył zrobić się na czas... Więc na razie jest kartka, jako mała zajawka ;-). Stempelek Latarni Morskiej.


Świadomie również nawiązuje do karmelkowych kolorów na marzec.


I na koniec, choć może powinnam od tego zacząć, chciałam Wam bardzo podziękować! Jak wiecie od kilku tygodni bawię się w projekcie Mamyjudo liftując przezdolne i utalentowane osoby. W tym tygodniu nie zdążyłam na lift Karoli Witczak, ale nie o tym. Mamajudo, nękana grypą, również nie zdążyła zaprosić kolejnej osoby do 7 odcinka. Ale za to proponuje nam wytypować, kogo tym razem będziemy chciały liftować. Jakiego szoku doznałam, kiedy zobaczyłam wśród największej elity scraperek, że ktoś zaproponował również mnie. Jest to dla mnie ogromne wyróżnienie i po prostu dalej nie mogę się otrząsnąć z szoku:) Dziękuję bardzo tej osobie, za takie docenienie i dziękuję Wam wszystkim za to że jesteście, wpadacie tu i komentujecie. Chociaż ostatnio dość rzadko tu bywałam. Tym bardziej jesteście moją największą motywacją, więc z jeszcze większym zapałem ruszam do pracy:) Dziękuję :******

2 komentarze:

  1. Wow, idealnie pasuje ten papier ze spękaną ścianą, super pomysł i ten banerek z chorągiewkami - mój ulubiony! Cieszę się, że te kolory również Ci się spodobały :))

    OdpowiedzUsuń
  2. Kartka na zywo jest jeszcze ładniejsza!! i ten drewniany papier:) Dziekuję raz jeszcze za nią i pozdrawiam!!

    OdpowiedzUsuń